Nemovitosti

Nemovitosti jsou nevyhnutelnou součástí života každého z nás a ještě řadu let budou. Trh s nemovitostmi tu byl, je a ještě dlouho bude. Protože víme, že obchodovat na tomto trhu není žádná jednoduchost, tak vám přesně tuto záležitost chceme zpříjemnit. Jste realitním makléřem, developerem či vlastníkem souboru nemovitostí a nebaví vás dlouhé shánění klientů? Chcete aby vám klienti sami psali se zájmem o vaši službu? Jste na správném místě!

Správa
sociálních sítí

Pro obchodníky na trhu s nemovitostmi poskytujeme specializovanou správu sociálních sítí na Facebooku a Instagramu. Naše služby zahrnují tvorbu a optimalizaci obsahu, který oslovuje vaše potenciální zákazníky. Pomáháme vám budovat silnou digitální přítomnost vaší nabídky a zvyšovat dosah vašich inzerátů.

Zjistit více

Reklamní kampaně

S cílem dosáhnout maximálního účinku poskytujeme správu reklamních kampaní na sociálních sít. Nabízíme cílenou tvorbu a optimalizaci podporovaných příspěvků, které osloví vaši cílovou skupinu. Chcete efektivně a profesionálně oslovit potenciální zákazníky? Spolehněte se na nás.

Zjistit více

Web design

Chcete profesionální webové stránky, které osloví vaše zákazníky? Jste na správném místě. V MIONu poskytujeme kvalitní tvorbu webových stránek, která zahrnuje moderní design a uživatelsky přívětivé rozhraní, aby efektivně prezentovala vaši nabídku.

Zjistit více

Přejete si více klientů? Domluvte si s námi schůzku!

Domluvit si schůzku